WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Boston Dil Okulları

BOSTON’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Boston ABD’nin en büyük şehridir. Massachusetts eyaletinin başkenti olan kent Harvard ve MIT gibi uluslararası başarılı üniversitelere ev sahipliği yapan ABD’nin diğer ünlü şehirlerine nazaran daha küçük bir şehirdir. Boston eğitim, sağlık, finans ve teknoloji gibi hizmet ve iletişim sektörlerinde öncü bir şehirdir. Boston’ın ev sahipliği yaptığı veya yakınında olan Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları örnek verilebilir.

Dünyaca ünlü üniversiteleriyle tam bir eğitim şehri olan Boston’a dünyanın her yerinden öğrenciler gelmektedir. Kentin öğrenci yoğunluğu ve konumu sebebiyle sanat galerileri, festivaller, müzeler, tiyatroları, sinemaları ve gece hayatıyla oldukça canlı ve hareketli bir şehirdir.

Türkiye’den Boston’a gitmek isteyen öğrenciler için yaklaşık 11 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. Boston’a gidiş için uçak biletleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları genel olarak 700 – 1000 USD (Dolar) arasında değişmektedir.

Boston düzenli şehir hayatıyla geniş bir toplu taşıma ağına sahiptir. MBTA (Massachusetts Bay Transportation Authority) işletilen bu ağın en önemli birimlerinden biri metro hatlarıdır. Şehirde bir diğer toplu taşıma aracıda otobüslerdir. Otobüslerde geçerli olan tek tip tek kullanımlık CharlieTicket’lar haftalık maliyeti 18 $’dır.

Boston’da dört mevsimi yaşayan şehirlerden biri olup yazın ortalama sıcaklık 20 derece, kışın ise 1-2 derecelere kadar düşmektedir.

Boston’da bir aylık tüm ihtiyaçlarınız için ortalama 1500-1700 USD (dolar) arasında bir bütçe ayırmanız tavsiye edilir.

Boston ile Türkiye arasında 7 saatlik yerel saat zaman farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Boston’da saat 19.00’dır.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Boston’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

BOSTON DİL OKULLARI

kings dil okulları

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.