WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

CES Dublin Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  CES DUBLİN DİL OKULU

  İrlanda’nın kültür, edebiyat ve müzikle dolu başkenti Dublin’de eğitim almak ve yaşamak diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygundur. Aynı zamanda diğer Avrupa ve Amerika ülkelerine göre daha cazip olma nedenlerinden biri de uzun dönem eğitim almak isteyen öğrenciler için çalışma izni veriyor olmasıdır.

  Avrupa’nın en saygın dil okullarından biri olan CES, son derece teknolojik ve her türlü donanıma sahip modern eğitim kurumlarında güçlü akademik kadrosuyla öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

  CES dört şubesi ile birlikte 2007 yılında ”Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülünü almış olup, 2008 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday olarak gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliği ile dikkat çekicidir.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • Intensive English
  • IELTS
  • Cambridge
  • Özel ders
  • Junior
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Şehrin, eğlencenin, sporun kalbinde bir okulda okumak ister misiniz? O zaman CES Dublin tam sizin istediğiniz tarzda bir okuldur. Şehir hayatı ve huzuru bir arada bulabileceğiniz, öğrencilerin şehri olan Dublin ile birleştirdiğinizde hem direkt eğitime odaklandığınız bir ortam hem de zamanınızı şehrin parkları, müzeleri ve fotoğraf çekmeye doyamayacağınız manzaraları ile geçireceğiniz bir hayat sizi beklemektedir.

  • İlk gün oryantasyon turu
  • Müze ve galeri gezileri
  • Şehrin tarihi eserlerini ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz turlar
  • Film geceleri
  • Doğa yürüyüşleri
  • Bowling, futbol veya beyzbol oynanan spor geceleri
  • Dans ve müzik dersleri
  • Şehir dışı gezileri
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  ÖĞRENCİ EVLERİ

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  OTEL

  Eğer bir otelin rahatlığını ve imkânlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

  APARTMAN DAİRESİ

  Apartman dairesi seçeneği ile farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  STÜDYO DAİRE

  Stüdyo daire seçeneği ile kendinize ait bir yaşam alanı özgürlüğü ve ferahlığı sunmaktadır. Bu daireler yemek seçeneği olmadığından dolayı yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  HOSTEL

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlamaktadır. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.