WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Delfin English School Dublin

TEKLİF ALIN

  DELFIN ENGLISH SCHOOL DUBLIN

  İrlanda’nın başkenti Dublin’de 2005 yılında açılan Delfin İngilizce Dil Okulu, şehrin merkezinde, popüler mekânlara yakın bir konumda bulunmaktadır. Öğrencilerine donanımlı, modern ve aydınlık sınıflarda, uluslararası standartlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunar. İrlanda’nın en uygun fiyatlı dil okulu olması sebebiyle de öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir.

  Delfin her hafta ana dili İngilizce olan öğrenciler ile yabancı öğrencileri İngilizce pratiği yapabileceği haftalık, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler düzenleyerek İngilizce dil becerilerini geliştirmeyi sağlamaktadır. Bu etkinlikler için ekstra bir ücret talep edilmemekte olup etkinlikler kurs öğretmenleri eşliğinde yapılmaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • Intensive English
  • Academic English
  • Business English
  • IELTS Prep
  • Cambridge Exam
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Çeşitli sosyal aktivitelerle öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan okulda sinema, pub gecesi, quiz gecesi gibi aktiviteler yapılıyor. Ayrıca hafta sonları Dublin Castle, Newgrange kalıntıları gibi turistik yerlere ve müzelere geziler düzenleniyor.

  • İrlanda Ulusal Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
  • Dublin Modern Sanat Müzesi’ni gezebilirsiniz.
  • Dublin Kalesi’ne gidip şehrin manzarasını seyredebilirsiniz.
  • St. Patrick’s Katedrali’ni gezebilirsiniz.
  • Ulusal Galeri’yi turlayabilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  ÖĞRENCİ EVLERİ

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  OTEL

  Eğer bir otelin rahatlığını ve imkânlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

  APARTMAN DAİRESİ

  Apartman dairesi seçeneği ile farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  STÜDYO DAİRE

  Stüdyo daire seçeneği ile kendinize ait bir yaşam alanı özgürlüğü ve ferahlığı sunmaktadır. Bu daireler yemek seçeneği olmadığından dolayı yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  HOSTEL

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlamaktadır. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.