WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

EC Gold Coast Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  EC GOLD COAST DİL OKULU

  EC Gold Coast; Surfers Paradise’ın kalbinde, restoranlara, barlara ve plaja yakın modern bir binada yer almaktadır. Okul, dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler ile şehir kalabalığından uzak bir yerde İngilizce dil becerilerinizi geliştirme imkânı sunmaktadır. İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda ünlü plajlarda sörf dersleri de alabilirsiniz.

  EC English Dil Okulları, teknolojik ve modern okullarıyla, öğrencilerine rahat ve eğlenceli ders ortamları sunmakta olup uzman eğitim kadrosu, küçük sınıf mevcutları, zengin program seçenekleri ve sürekli yenilenen müfredatları ile İngilizce öğrenmek için ideal bir seçenektir.

  EC English, güçlü eğitim sistemini ülkelerin eğitim birimleriyle kurduğu işbirliğiyle koordineli ve onaylı bir şekilde sürdürmektedir.

  Neden EC Gold Coast’ı Seçmeli?
  • Gold Coast’ta merkezi bir konumda yer alan ve yalnızca İngilizce eğitimi veren az sayıdaki okullardan biridir.
  • Gold Coast’ın alışveriş alanlarının yakınlarında, modern bir binada yer almaktadır.
  • Tartışma Kulübü, İngiliz Kültürü, Güncel Gelişmeler ve CV Becerilerini de içeren ücretsiz dil atölyeleri hizmeti verilmektedir.
  • Kano, tenis vb. spor aktiviteleri, müze ve galeri gezintilerini de içeren ücretsiz aktiviteler yapılmaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Genel İngilizce
  • IELTS
  • Semester Abroad
  SOSYAL AKTİVİTELER

  “Hoş geldin!” organizasyonuyla okulun ilk gününe sıcak bir başlangıç yapmaya hazır olun. Bu organizasyonda eğitiminiz boyunca beraber olacağınız arkadaşlarınızı tanıma fırsatı bulacaksınız. Yine bu etkinlikle eğitim süreniz boyunca katılabileceğiniz aktiviteler ve topluluklar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. EC Gold Coast Dil Okulu’nda katıldığınız tüm aktivite ve topluluklarda yeni insanlar ve kültürler tanırken aynı zamanda İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

  ⦁ Şehir yürüyüş turları
  ⦁ Müze ve sanat galerisi ziyaretleri
  ⦁ Grup yemekleri ve pub geceleri
  ⦁ Futbol ve voleybol gibi sporlar
  ⦁ Sanat ve müzik sınıfları
  ⦁ Oyun geceleri
  ⦁ Tai chi ve yoga
  ⦁ Film geceleri
  ⦁ Şehir dışı gezileri
  ⦁ Karaoke ve açık mikrofon geceleri
  ⦁ Kolej ve üniversite ziyaretleri

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  HOSTEL

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlıyor. Hosteller yemekli olabileceği gibi, yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

  HOTEL

  Konforlu bir yaşam tercih eden öğrenciler için şehrin birbirinden seçkin ve konforlu hotellerinde rahatlığın ve güvenliğin keyfini sürebilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.