WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International Edinburgh Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL EDINBURGH DİL OKULU

  Edinburgh, İskoçya’nın 1437 yılından beri başkentidir. Glasgow’dan sonra ülkenin ikinci büyük kenti olan Edinburgh, İskoçya’nın doğusunda, kuzey denizine yakın bir konumdadır. Avrupa’nın en güzel görünümlü kentlerinden biri olarak kabul edilen şehir, Orta Çağ ve Georgian dönemlerine ait mimarisiyle bilinmektedir. Bu kozmopolit şehir, çok sayıda uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapar.

  Kaplan Edinburgh Dil Okulu, merkezi bir konumda yer alır. ‘Princess Street’ ve ‘Edinburgh Castle’a sadece yürüyüş mesafesindedir. Okul, Georgian tarzı güzel bir binada kaliteli eğitmen kadrosuyla iyi bir İngilizce dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Okulda, 20 sınıf ve her sınıfta interaktif tahta vardır. Multimedya Merkezi, kütüphane ve öğrenci dinlenme odası okulun sunduğu diğer imkânlar arasındadır.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve Kaplan’ın size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  186

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan Edinburgh Dil Okulu’nun, düzenlediği organizasyonlar ve etkinliklerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak sosyal aktivite programları bulunmaktadır.

  • UNESCO Kültür Mirası listesindeki tarihi Edinburgh Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
  • Yeraltı şehrindeki asırlık labirentleri dolaşabilirsiniz.
  • Edinburgh’un mitolojik geçmişine ev sahipliği yapan Arthur’s Seat’i keşfedebilirsiniz.
  • Scott Anıtı’nı ve yerel parkları ziyaret edebilirsiniz.
  • İskoçya’nın ünlü Highlands bölgesini ziyaret edebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI
  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.
  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI
  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.