WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International London Covent Garden Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL LONDRA COVENT GARDEN DİL OKULU

  Londra İngiltere’nin başkenti olmasının yanında, modanın, kültür ve sanatın da merkezi olan bir şehirdir. Modernizmi ve tarihi birleştiren dokusu, doğal güzellikteki parkları, hareketli gece hayatı, çok sayıda müze ve galerileri ile Londra, hoşça vakit geçirebileceğiniz bir lokasyondur. Şehir çok sayıda dünyaca ünlü üniversitelere de ev sahipliği yapmaktadır.

  Londra Covent Garden Dil Okulu, tarihi bir binada, uzman öğretim kadrosuyla modern donanımlı sınıflarda eğitim vermektedir. Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunmakta ve benzersiz bir İngilizce eğitimi ve hiç unutulmayacak deneyimler yaşamanızı sağlamaktadır. Bu sayede yurt dışı İngilizce dil eğitimi için tercih edilen önemli seçeneklerden biridir.

  First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı; tüm öğrencilerine dil okulu eğitimi ve üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlayarak bu süreçte yardımcı olmaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exam Preparation
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan International, günlerinizi dolu dolu geçirmeniz ve Londra’yı keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlik alternatifleri sunmaktadır. Londra Covent Garden Dil Okulu, Avrupa’daki popüler şehirlere aylık olarak geziler düzenlemektedir.

  • Buckingham Sarayı’nı, Big Ben’i ve Parlamento Binası’nı gezebilirsiniz
  • London Eye’den Londra’nın tüm önemli yapılarını kuş bakışı izleyebilirsiniz.
  • Camden Town’un gözde pazarlarını keşfedebilirsiniz.
  • West End’de müzikallerin, tiyatroların ve filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.