WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International Santa Barbara Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL SANTA BARBARA DİL OKULU

  Santa Barbara, Kaliforniya eyaletinin Büyük Okyanusu sahilinde, denize dikçe inen “Santa Knez Sıradağları” eteklerinde bir tatil şehridir. Gökyüzü ve deniz manzarasını engelleyebilecek hiçbir gökdelen yoktur. Uçsuz bucaksız beyaz kumsalları ve palmiyeleri ile yıl boyunca güneşli küçük bir tatil kasabasıdır.

  Kaplan Santa Barbara İngilizce Dil Okulu, modern yapısı ve kolej havası ile size hem üst düzey bir dil eğitimi hem de yoğun bir sosyal aktivite programı sunmaktadır. Çevresinde restoran ve kafeler mevcuttur. Ayrıca ana ulaşım merkezlerine ve şehir dışına giden otobüs ve tren bağlantılarına yakın, elverişli konumda bulunmaktadır.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve Kaplan’ın size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan International, günlerinizi dolu dolu geçirmeniz ve San Francisco’yu keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlik alternatifleri sunmaktadır. Boş zamanlarınızda okulun düzenlediği aktivite programlarına katılarak sosyalleşebilirsiniz.

  • Öğleden sonralarınızı plajda İngilizce pratik yaparak geçirebilirsiniz.
  • Kır yürüyüşü, kaykay, bisiklet ve yelkenli gibi açık hava aktivitelerine katılabilirsiniz.
  • Los Angeles, San Francisco, San Diego ve Las Vegas’a hafta sonu gezileri planlayabilirsiniz.
  • Okul, voleybol sahası, tenis kortları, kiralık bisikletler ve sörf bölgeleriyle bembeyaz kumsallara yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.
  • Dersten önce ya da öğle aralarında sörf yaparak stres atabilir, Kaplan ayrıcalığı ile dil eğitimi almanın farkını yaşayabilirsiniz!
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.