WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International Washington DC Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL WASHINGTON D.C. DİL OKULU

  Kaplan International Dil Okulu, ABD’nin siyasi ve kültürel başkenti Washington’da yer almaktadır. Dünyaca ünlü tiyatrolara ve gösterilere ev sahipliği yapan Kennedy Center, Lincoln Memorial ve Washington Monument müzeleri; Georgetown ve American gibi çok sayıda prestijli üniversite bu şehirde yer almaktadır.

  Washington, Başkent olması sebebiyle çok sayıda uluslararası kongre ve kültürel aktivitelere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede İngilizce öğrenmek için en iyi lokasyonlardan bir tanesidir.

  Kaplan Washington D.C. Dil Okulu; harika bir konumda yer almaktadır. Beyaz Saray’a 800 metre; müzelere ise 1 km uzaklıktadır. Kolay ve gelişmiş bir ulaşım ağı vardır. Son derece donanımlı 16 dersliği bulunmaktadır. Uzman eğitim kadrosuyla yurt dışında İngilizce dil eğitimi için tercih edilen popüler seçenekler arasındadır.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve Kaplan’ın size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • GMAT®/GRE® Preparation
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan International, günlerinizi dolu dolu geçirmeniz ve Seattle’ı keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlik alternatifleri sunmaktadır. Boş zamanlarınızda okulun düzenlediği aktivite programlarına katılarak sosyalleşebilirsiniz.

  • Beyaz Saray ziyaretleri
  • National Mall yürüyüşleri
  • Tarihi anıtlar ve müze ziyaretleri
  • Georgetown ziyaretleri
  • Dünyanın en büyük müzeler topluluğu Smithsonian Enstitüsü’nü ziyaret edebilirsiniz.
  • Hafta sonu kaçamağı için New York gibi yakın şehirlere gidebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.