WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kings New York Dil Okulu

kings dil okulları
TEKLİF ALIN

  KINGS NEW YORK DİL OKULU

  Dünyaca ünlü New York’ta yaşadığınız sürece bir şehirde aradığınız her şeyi bu şehirde bulacaksınız. Bu şehirde kültür, tarih, sanat ve eğlence dolu bir yaşam sürecekseniz. Kings New York dil okuluna trenle ulaşım merkezden 30 dakika sürmektedir. Westchester County’de Concordia College’ın kampüsü içinde bulunan Kings New York dil okulunda genel İngilizce programlarından üniversite hazırlık eğitime kadar birçok programa ulaşabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Intensive Course
  • Diploma of English
  • Compact Course
  • Vacation Course
  • TOEFL Preparation
  • Vacation TOEFL
  • Undergraduate Preparation Program
  • On Campus Plus Degree Program
  • University Abroad Program
  • Graduate Preparation Program
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Baseball, basketball and hockey games, Broadway shows, Museum of Modern Art, Museum of Natural History, Guggenheim Museum, Times Square, Bronx Zoo, Botanical gardens, Coney Island, Carnegie Hall, Beaches, Ellis Island and Statue of Liberty, Hiking in the Adirondacks, Kayaking on the Hudson, Concordia Math Team, Concordia Tour Choir, International Club, Ellis Island, League of Legends Tournament, Shopping Shuttles.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Kalacağınız ülkenin kültürlerini ve adetlerini öğrenmenin en hızlı ve eğlenceli yöntemlerinin biri şüphesiz ki o ülkenin yerel insanlarıyla beraber yaşamaktır. Hem bu saydığımız nedenler hem de diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı olması sebebiyle aile yanı konaklama tercih edilen seçeneklerden biridir. Aile yanı konaklama seçeneğiyle aile evi keyfine erişirken aynı zamanda her gün dil pratiği yapma şansı bulabilirsiniz.

  Kampüs içi Yurt

  Kampüs içerisinde farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Kampüs içinde yaşayarak hem kampüs hayatını yaşayabilir hem de bitmeyen ulaşım hizmetleriyle gönlünüzce gezebilirsiniz. Yurtların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.