WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

La Rochelle Dil Okulları

La Rochelle’da Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Fransa’nın Biskay Körfezi kıyısında bulunan 80.014 nüfuslu minik bir sahil ve liman kentidir. Fransa’da dil eğitimi alırken bir yandan da tarihi yapılara ve eşsiz güzellikte bir plaja sahip olan kentte tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Birçok farklı kültürden insanla tanışıp Fransızca dil pratiği yaparak dilinizi geliştirmeniz mümkündür.

Gotik ve Rönesans dönemlerine tanıklık etmiş olan şehirde, tarihi ve mimari yapılar tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. La Rochelle, sıcak bir öğrenci şehri ve Atlantik kıyılarının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu kıyılar boyunca muhteşem su sporları olanakları mevcuttur.

La Rochelle’da bulunan dil okulları; Dil Bilgisi, Kelime Bilgisi, Telaffuza Yönelik Genel Fransızca ile Sınava Hazırlık ve İş Fransızcasına yönelik programlar sunmaktadır.

Türkiye’den dil eğitimi için La Rochelle’a gitmek isteyen öğrencilerin önce Paris’e bir uçak yolculuğu yapmaları gerekmektedir. Daha sonra Paris’ten hızlı tren ile La Rochelle’a ulaşım sağlanmaktadır.

La Rochelle’da sıcak ve ılıman bir iklim hâkimdir. Belirgin aralıklarla yağış görülmektedir. En kurak aylarda bile yağış miktarı fazladır. Yıllık ortalama sıcaklık 12,6 °C‘dir.

La Rochelle ile Türkiye arasında 2 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken La Rochelle’da saat 10.00’dur.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak La Rochelle’da dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

LA ROCHELLE DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.