WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

LSI Paris Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  LSI PARIS DİL OKULU

  Paris, modanın, mutfak kültürünün, tarih ve sanatın turistik cazibe merkezlerinden biridir. LSI Paris dil okulu, Pompidou Merkezi’nin hemen yanında olup Notre Dame de Paris, sofistike ancak bohemyan tarzı Marais ve Les Halles bölgelerine çok yakındır. Okula metroyla kolayca ulaşılabilmektedir.

  LSI Dil Okulları kendine özgü eğitim esaslarına göre geliştirdiği ders içeriklerine ek olarak sosyal aktivitelerle öğrencilerin dil gelişimini desteklemektedir. LSI’nın eğitim süreniz boyunca size sunacağı sosyal programlar, kaliteli konaklama imkânı ve destek, kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacak ve yurt dışında geçirdiğiniz süreden en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlayacaktır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Genel 20
  • Yoğun 30
  • Öğleden Sonra 10
  • Uluslararası Okul Yılı (ISY)
  • Sınavlara Hazırlık: DELF, TEF
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Alışveriş mağazaları, parklar ve müzeler olmak üzere birçok tiyatro ve müzikale sadece yürüme mesafesinde olan LSI’de sizi hem kaliteli bir eğitim hem de yoğun bir sosyal aktivite programı bekliyor olacak. Öğrencilerinin eğlenerek vakit geçirdiği ve pratik yaptıkları bu geziler, özellikle kültürel tanışma ve ayrıca Paris’e uyum için hızlı ilerlemeyi de sağlamaktadır.

  • Şehir dışı gezileri,
  • Müze ve sanat galerisi ziyaretleri,
  • Grup yemekleri ve pub geceleri,
  • Futbol ve voleybol gibi spor aktiviteleri.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.