WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Nottingham Trent University

TEKLİF ALIN

  NOTTINGHAM TRENT UNIVERSITY

  Nottingham Trent Üniversitesi 1881’de İngiltere’nin Nottingham kentine kurulan kentin ilk devlet üniversitesidir.  Okul önceleri bir kolej olarak kurulmuştur. 1992 yılında ise üniversite statüsü kazanmıştır. Günümüzde 25.000 öğrenciye hizmet veren okulun mezun olan öğrencileri %98 oranında mezuniyetlerinden hemen sonra istihdama dahil olmakta ya da eğitimlerine devam etmektedirler. Üniversite 2015 yılında The Times / Sunday Times University Guide tarafından Sanat ve Tasarım, İletişim ve Medya alanlarında İngiltere’nin en iyi 20 üniversitesi arasına girmeye hak kazanmıştır. Nottinhgham 150’den fazla milletten gelen öğrenci ve çalışana ev sahipliği yapmaktadır.

  Nottingham Trent University (NTU) Birleşik Krallık’taki en yenilikçi, modern ve popüler üniversitelerinden biri olup aynı zamanda en büyüklerindendir. NTU, İngiltere’nin merkezinde çok kültürlü ve canlı bir hayatın olduğu Nottingham’dadır. Sadece Londra’ya değil, Birleşik Krallık’taki bir çok şehire günübirlik seyahat yapmak mümkündür. NTU’nun, uluslararası öğrenciler için çeşitli bursları mevcuttur.

  Kabul Kriterleri

  Program TürüIELTSLise Diploması Lisans DiplomasıGPA
  Lisans Programı6.0- 6.5+ 3.2
  Yüksek Lisans Programı6.5 +3.3
  SUNULAN PROGRAMLAR

  Popüler Bölümler:

  • Sanat ve Tasarım,
  • İletişim,
  • İşletme,
  • Drama,
  • Dans ve Sahne Sanatları,
  • İngiliz Dili ve Edebiyatı,
  • Tıp.
  BAŞVURU TARİHLERİ

  Nottingham Trent Üniversitesi’nin program başvuru tarihleri ekim ayı gibi başlamaktadır. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ
  ProgramÜcret
  Lisans£13,300
  Yüksek Lisans£13,000

   

  Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.