WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Queen’s University,Belfast

TEKLİF ALIN

  QUEEN’S UNIVERSITY, BELFAST

  Queen Victoria tarafından İrlanda’da kurulmuş olan Queen’s University, Belfast; 150 yılı aşkın bir eğitim geçmişine sahiptir. 1800’lerin ortasında 90 olan öğrenci nüfusu günümüzde 17,000’i geçmiştir. Üniversitede eğitimlerini sürdüren 70’in üzerinde farklı ülkeyi temsil eden 1200 uluslararası öğrenci, en uygun yaşam giderlerine tabidir. Kuzey İrlanda’nın başkenti olan Belfast, aynı zamanda ülkedeki en büyük şehirdir. Queen’s, Belfast’in dört ana kültürel bölgesinden biri olan Queen’s Quarter’in odak noktasını oluşturmaktadır. Üniversite 250’den fazla sayıda binaya sahiptir ve bunların 120 tanesi mimari yönden eşsiz bulunmaktadır.

  Queen’s ülke genelinde sadece 20 üniversitenin dâhil olduğu Russell Group’ a üyedir ve ayrıca Kuzey İrlanda’da ekonomiye oldukça olumlu katkıları olmuştur. Queen’s araştırmaları aracılığıyla ortalama 50 adet firma kurulmuş ve 1,000’in üzerinde istihdam sağlanmıştır.

  Gerekli olan İngilizce seviyesi

  Undergraduate
  IELTS 6.0

  Postgradudate
  IELTS 5.5

  SUNULAN PROGRAMLAR

  Popüler Bölümler:

  • Pazarlama
  • Yönetim
  • Uluslararası İşletme Yönetimi
  • Uluslararası İşletme
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Finans
  • Ekonomi
  • Muhasebe ve Finans

  BAŞVURU TARİHLERİ

  Queen’s University’nin program başvuru tarihleri ekim ayı gibi başlamaktadır. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Lisans Programları: £16,400  – £38,850

  Yüksek Lisans Programları: £17,600  – £21,200

  MBA: £21,500

  Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.