WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Rose Of York Londra Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  ROSE OF YORK LONDRA DİL OKULU

  Londra’nın merkezinin kalbi olan Oxford Street’te bulunan Rose of York, butik görünümlü olan ama bünyesinde 50 den farklı ülkeden öğrenci bulunduran bir İngilizce dil okuludur. Rose of York’taki en önemli özellik ise öğretmenlerinin hepsinin İngiliz olması ve öğrenciler ile birebir ilgilenmeleridir.

  Eğitim sistemi ve ayrıca öğrenciler ile olan yakın temas sayesinde birçok okula nazaran öğrencilerin İngilizce seviyelerinin hızlı bir şekilde ilerlediği her daim gözlemlenmiştir. Öğrencilerine eğlenceli ve bir o kadar da keyifli bir eğitim sunan Rose of York dilinizi geliştirmenizin garantisini vermektedir.

  Okul Tipi

   Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ Intensive English
  ⦁ General English
  ⦁ Business English
  ⦁ IELTS hazırlık
  ⦁ Bire bir eğitim
  ⦁ Online İngilizce egitimi

  SOSYAL AKTİVİTELER

  Alışveriş mağazaları, parklar ve müzeler olmak üzere birçok tiyatro ve müzikale sadece yürüme mesafesinde olan Rose of York’ta sizi hem kaliteli bir eğitim hem de yoğun bir sosyal aktivite programı bekliyor olacak. Öğrencilerinin eğlenerek vakit geçirdiği ve pratik yaptıkları bu geziler, özellikle kültürel tanışma ve ayrıca Londra’ya uyum için hızlı ilerlemeyi de sağlamaktadır.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Apartman Dairesi
  Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantajı da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.