WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Stafford House Canterbury Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  STAFFORD HOUSE CANTERBURY DİL OKULU

  Tarihi şehir Canterbury’de geleneksel İngiliz deneyimlerini yaşamaya hazır mısınız? Canterbury geçmişin gotik havasını kaybetmemiş klasik bir İngiliz şehridir. Şehir geçmiş ve gelecek arasında mükemmel bir uyuma sahiptir. Tarihi güzellikleri, doğası ve hikayeleriyle adeta başınızı döndürecek nitelikte bir şehirdir.

  Canterbury bir başka deyişle “İngiltere’nin Bahçesi” olarak bilinmektedir. Kent, Canterbury Üniversitesi ve üç üniversiteye daha ev sahipliği yapmaktadır. Canterbury’den Londra’ya günü birlik geziler yapmak mümkün olmakla beraber Fransa ve Brüksel’e kolayca seyahat etmek de mümkündür.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  186

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ General English
  ⦁ Business English
  ⦁ Intensive English
  ⦁ Cambridge ESOL
  ⦁ TOEFL
  ⦁ IELTS
  ⦁ University Pathway

  SOSYAL AKTİVİTELER

  Canterbury Stafford House Canterbury Christ Church Üniversitesine ve Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi gibi birçok önemli okul çevresinde bulunması ve merkezi konumu sayesinde yeni insanlar tanıyabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Canterbury Stafford House Tarihi Canterbury Katedrali’ne sadece yürüme mesafesindedir. Aynı zaman masalsı şehir Canterbury’den aşıklar şehri Paris sadece bir tren uzaklığındadır. Şehir kafeleri, restoranları, tarihi müzeleri, kaleleri, doğal parkları, plajı, ve sandal gezileriyle gotik İngiliz mimarisi ve modernliğinin mükemmel uyumunu ortaya koymaktadır.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  Öğrenci Evleri

  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci evlerinde kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Stüdyo Daire

  Tamamen size ait olan ve rahatınızı koruyabileceğiniz bir ortam istiyorsanız stüdyo daireler tam sizin için uygun olan seçenektir. Bu seçenekte yemek sunulmamaktadır, bu sayede kendi mutfak becerilerinizi geliştirebilir ya da Londra da farklı ülkelerin damak zevkini keşfedebilirsiniz.

  Apartman Dairesi

  Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantajı da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır.

  Hostel

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlıyor. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

  Hotel

  Size özel konforlu bir yaşam tercih eden öğrenciler için Canterbury’nin birbirinden seçkin ve konforlu hotellerinde rahatlığın ve güvenliğin keyfini sürebilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.