WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Stafford House Chicago Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  STAFFORD HOUSE CHICAGO DİL OKULU

  Chicago; festivalleri, gece hayatı, parkları ve bahçeleriyle eğlencesi ve sakinliğiyle kusursuz bir ahenge sahiptir. Aynı zamanda çeşitli aktiviteleri, modern mimarisi, mutfağı, alışveriş mekanları ve ulaşım rahatlığıyla öğrenciler için ideal bir şehirdir.

  Michigan Bulvarı’nda bulunan Stafford House Chicago toplu taşıma araçlarına yakınlığı sayesinde öğrencilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Michigan Gölü ve Chicago Sanat Enstitüsü manzaralı okul modern binası ve sosyal aktiviteleriyle öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • Business English
  • Intensive English
  • Cambridge ESOL
  • TOEFL
  • IELTS
  • University Pathway
  SOSYAL AKTİVİTELER
  • The Cloud Gate’i görmeye gidebilirsinz.
  • Sanat Enstitüsü’nü gezebilirsiniz.
  • Navy Pier’da dolaşabilirsiniz.
  • Millenium Park’ta yürüyüşe çıkabilirsiniz.
  • Lincoln Park Hayvanat Bahçesi’ne gidebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  Öğrenci Evleri

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Otel

  Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

  Apartman Dairesi

  Apartman dairesi seçeneği ile farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  Stüdyo Daire

  Stüdyo daire seçeneği ile kendinize ait bir yaşam alanı özgürlüğü ve ferahlığı sunmaktadır. Bu daireler yemek seçeneği olmadığından dolayı yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  Hostel

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlamaktadır. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.