WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Stafford House Dil Okulu Calgary

TEKLİF ALIN

  STAFFORD HOUSE CALGARY DİL OKULU

  Calgary nadir rastlanacak güzellikteki doğasıyla açık havada vakit geçirmeyi seven öğrenciler için idealbir yaşam sunmaktadır. Calgary güvenli, temiz, hareketli ve modern bir şehirdir. Şehir halkı misafirperverliğiyle kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

  Stafford House iş merkezlerinin olduğu bölgede, Calgary Kulesi’nin ve Calgary Kütüphanesi’nin, kapalı bir tropikal parkın, bir AVM’nin, sayısız tiyatro, müzeler, konser salonu ve birçok parkın yakınlarında bulunmaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  120 Öğrenci

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ General English
  ⦁ Business English
  ⦁ Intensive English
  ⦁ Cambridge ESOL
  ⦁ TOEFL
  ⦁ IELTS
  ⦁ University Pathway

  SOSYAL AKTİVİTELER

  ⦁ Jasper National Park ve Banff National Park’ı gezebilirsiniz.
  ⦁ Calgary Stampede’i görebilirsiniz.
  ⦁ Canadian Rockies’i keşfe çıkabilirsiniz.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların da diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Öğrenci Evleri

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşacağınız bu seçenek ile ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Öğrenci evinizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz.

  Hotel

  Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

  Apartman Dairesi

  Uluslararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşacağınız bu seçenek ile ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Kendi apartman dairenizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz.

  Stüdyo Daire

  Kendinize ait bir daire konforu ve özgürlüğü tam aradığım şey diyorsanız stüdyo daireler tam size göre! Stüdyo dairenizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Stüdyo dairenizde özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Hostel

  Dünyanın farklı ülkelerinden gelen inşalarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlıyor. Hosteller yemekli olabileceği gibi veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.