WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Stafford House San Diego Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL SAN DIEGO DİL OKULU

  Stafford House San Diego Dil Okulu merkezi konumda Gas Lamp bölgesinde yer almaktadır. Alışveriş merkezleri, restoranlar, eğlence mekânları okula yakın bir mesafededir. Ayrıca San Diego şehrinde, şehrin her bölgesine ulaşabileceğiniz ulaşım ağları mevcuttur. San Diego Hayvanat Bahçesi, Balboa Park, Gaslamp Quarter, Seaport Village ve güzel kumsallar görülmeye değer yerlerdir.

  Stafford House Dil Okulları, aydınlık ve modern sınıfları, birebir eğitimi, yapılandırılmış müfredatı, güçlü akademik kadrosuyla İngilizce dil eğitiminde prestijini gün geçtikçe yükseltmektedir. Stafford House, sunulan alternatif İngilizce dil eğitim programları ile öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine ve zayıf yanlarını geliştirmelerine de olanak sağlamaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • Business English
  • Intensive English
  • Cambridge ESOL
  • TOEFL
  • IELTS
  • University Pathway
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Stafford House Dil Okulları’nın, düzenlediği organizasyonlar ve etkinliklerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak sosyal aktivite programları bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda okulun düzenlediği aktivite programlarına katılarak sosyalleşebilir ve İngilizce konuşma becerinizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz.

  • Şehir yürüyüş turları
  • Müze ve sanat galerisi ziyaretleri
  • Grup yemekleri ve pub geceleri
  • Futbol ve voleybol gibi sporlar
  • Sanat ve müzik sınıfları
  • Oyun geceleri
  • Film Geceleri
  • Şehir dışı gezileri
  • Kolej ve üniversite gezileri
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  ÖĞRENCİ EVLERİ

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  OTEL

  Eğer bir otelin rahatlığını ve imkânlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

  APARTMAN DAİRESİ

  Apartman dairesi seçeneği ile farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve kafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  STÜDYO DAİRE

  Stüdyo daire seçeneği ile kendinize ait bir yaşam alanı özgürlüğü ve ferahlığı sunmaktadır. Bu daireler yemek seçeneği olmadığından dolayı yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

  HOSTEL

  Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlamaktadır. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.