WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

University of Dunaujvaros

TEKLİF ALIN

  UNIVERSITY OF DUNAUJVAROS

  Dunaújváros Üniversitesi, Macaristan’ın en dinamik, gelişen yüksek eğitim kurumlarından biri olarak kabul edilmektedir. Dunaújváros, Budapeşte’ye 70 km mesafede bulunan 55.000 nüfuslu bir şehirdir. Yapısı ve içeriği itibariyle gençlik, spor ve üniversite şehridir.

  Dunaújváros Üniversitesi, uygulamaya yönelik İngilizce lisans ve yüksek lisans programları sunan genç ve modern bir teknik üniversitedir. Çevre ve öğrenci dostu kampüsü, birinci sınıf ekipmanlarla donatılmış laboratuvarları ve yüksek nitelikli eğitmenleri ile Macaristan’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir. Hem ulusal hem de uluslararası düzeyde şirketler, kuruluşlar ve diğer eğitim kurumları ile geniş bir işbirliği yelpazesi ile öğrencilerine çalışmalarına ek olarak burslar, özel programlar ve seyahat seçenekleri de sunmaktadır.

  Üniversite, zamanla çevredeki yükseköğrenim merkezi haline gelmiş ve izledikleri stratejilerin bir sonucu olarak, kurum Avrupa ve tüm dünyada geniş bir uluslararası ilişkiler ağına sahip olmuştur.

  Kabul Kriterleri

  • Yeterli düzeyde İngilizce dil seviyesi ( IELTS / TOEFL vb. )
  • Belirli bir seviyenin üzerinde not ortalaması ( Lise Diploması veya Üniversite Transkripti )
  SUNULAN PROGRAMLAR

  Hazırlık Programları

  • Hazırlık (İngilizce + Bölüm Dersleri)

  Lisans Programları

  • Business Administration (İşletme)
  • Computer Engineering ( Bilgisayar Mühendisliği)
  • Comunication & Media (İletişim ve Medya)
  • Engineering Business Management (İşletme Mühendisliği)
  • Materials Engineering BSc
  • Mechanical Engineering BSc

  Yüksek Lisans Programları

  • Teacher of Engineering
  BAŞVURU TARİHLERİ

  Macaristan’daki her üniversite resmi başvuru tarihlerini kendileri belirlemektedir. Genel olarak Ekim ayında eğitime başlamak isteyen öğrenciler, Şubat ayından itibaren başvurularını yapabilirler.

  Macaristan’da bazı üniversiteler, öğrencilere Şubat ayında eğitime başlama şansı da tanımaktadır. Şubat ayında eğitime başlamak isteyen öğrenciler ise; Eylül ayı itibarı ile başvurularını yapabilmektedirler. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Dunaújváros Üniversitesi’nde öğrencilerin seçeceği lisans ve yüksek lisans eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, € 3.500 ile € 4.000 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.