WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Bloomsbury Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  BLOOMSBURY INTERNATIONAL DİL OKULU

  Bloomsbury International, Londra’nın merkezi bölgelerinden Holborn da bulunan ve özellikle uygun fiyat politikası ile bilinen bir okuldur.

  Dil eğitimini uygun ücretle alabilmek ve ayrıca Londra nın merkezinde bulunmak amacınız ise Bloomsbury International sizler için en ideal seçeneklerden biri olacaktır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ General English
  ⦁ Academic English
  ⦁ Business English
  ⦁ TOEFL sınav eğitimi
  ⦁ Trinity sınav eğitimi

  SOSYAL AKTİVİTELER

  Bloomsbury’de sosyal aktiviteler daha ilk gün itibari ile öğrencilere sunulur, Londra yürüyüş gezileri ve bununla birlikte restoranlarda yapılan özel günlere öğrencilerin katılımı sağlanmaktadır. Ayrıca tüm öğrencilerin sosyalleşip pratik yapabilmeleri içinde canlı müzik geceleri ya da sportif aktiviteler de düzenlenmektedir.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Stüdyo Daire
  Tamamen size ait olan ve rahatınızı koruyabileceğiniz bir ortam istiyorsanız stüdyo daireler tam sizin için uygun olan seçenektir. Bu seçenekte yemek sunulmamaktadır, bu sayede kendi mutfak becerilerinizi geliştirebilir ya da Londra da farklı ülkelerin damak zevkini keşfedebilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.