WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Twin Group Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  TWIN GROUP DİL OKULLARI

  Bulunduğu bölge itibari ile Greenwich 0. Meridyene sadece yürüme mesafesindedir ve etrafında bir çok restoran ile kafe bulunmaktadır. Twin’in eğitim sistemi uzman öğretmenleri ile öğrencilerinin her birinin eksiklerini tamamlamak konusunda çaba sarf etmektir.

  Twin Londra’nın ayrıca binasının alt katında spor salonu ve bölge sağlık ocağının da bulunduğunu belirmekte fayda var.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  Kafe

  Spor Salonu

  Yüzme Havuzu

  PROGRAMLAR

  ⦁ Intensive English
  ⦁ General English
  ⦁ Business English
  ⦁ IELTS hazırlık

  SOSYAL AKTİVİTELER

  Bulunduğu bölge itibari ile yürüyüş turları ve piknik aktiviteleri ile öğrencilerin sosyalleşmesini ve bununla birlikte pratik yapmalarını amaçlayan Twin Londra, Greenwich Park ın çok yakınında olmanın da avantajını sizlere sunmaktadır.

  Ayrıca bilinen müzeler ve gezi alanlarına da günlük turlar düzenlemesi ile de bilinir.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Stüdyo Daire
  Tamamen size ait olan ve rahatınızı koruyabileceğiniz bir ortam istiyorsanız stüdyo daireler tam sizin için uygun olan seçenektir. Bu seçenekte yemek sunulmamaktadır, bu sayede kendi mutfak becerilerinizi geliştirebilir ya da Londra da farklı ülkelerin damak zevkini keşfedebilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.