WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

CES Harrogate Dil Okulu

TEKLİF ALIN

    CES HARROGATE DİL OKULU

    Kuzeyin İncisi Harrogate…

    İngiltere’nin art arda en temiz ve yaşanılabilir şehri seçilen Harrogate, 18 ve 19. Yüzyıllardan itibaren şehir bir kaplıca bölgesi olarak anılmaktadır. Turistlerin en çok kaplıcalarına ve özel çaylarına rağbet ettiği Harrogate aynı zamanda temiz havası, doğal yaşamı ve hareketli şehir yaşamıyla sizlere bir okuldan daha fazlasını vaat ediyor.

    Avrupa’nın en saygın dil okullarından biri olan CES, son derece teknolojik ve her türlü donanıma sahip modern eğitim kurumlarında güçlü akademik kadrosuyla öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

    CES dört şubesi ile birlikte 2007 yılında ”Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülünü almış olup, 2008 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday olarak gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliği ile dikkat çekicidir.

    Okul Tipi

    Şehir Merkezi

    Okul Kapasitesi

    Sınıf Mevcudu

    15

    Modern Sınıflar

    Merkezi Konum

    Yürüme Mesafesi

    Çalışma Odası

    Öğrenci Salonu

    Interaktif Tahta

    Bilgisayar Odası

    Ücretsiz Wifi

    Otomat Makinesi

    Kahve Makinesi

    Kütüphane

    Kolay Ulaşım

    PROGRAMLAR
    • General English
    • Intensive English
    • IELTS
    • Cambridge
    • Özel ders
    • Junior
    SOSYAL AKTİVİTELER

    Yoğun, yorucu ve kalabalık şehir hayatında bulunan bir okul istemiyor musunuz? O zaman CES Harrogate tam sizin istediğiniz tarzda bir okuldur. Sakin ve kalabalık olmayan kasaba hayatını, öğrencilerin şehri olan Harrogate ile birleştirdiğinizde hem direkt eğitime odaklandığınız bir ortam hem de zamanınızı şehrin parkları, müzeleri ve fotoğraf çekmeye doymayacağınız manzaraları ile geçireceğiniz bir hayat sizi bekliyor.

    • İlk güne oryantasyon turuyla sizin yanınızdayız
    • Müze ve galerilere gezi
    • Şehrin tarihi eserlerini ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz bir tur
    • Film geceleri
    • Doğa yürüyüşleri
    • Bowling, futbol veya beyzbol oynanan spor geceleri
    • Dans ve müzik dersleri
    • Şehir dışı gezileri
    KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
    Aile Yanı

    Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

    Öğrenci Rezidansları

    Öğrenci rezidansların farklı kültürden insanlarla yaşamaya hazır olun! Rezidansların çoğunda yemek seçeneği bulunmadığı için yerel restoran ve cafeleri keşfe çıkabilir ülkenin yeme içme kültürünü kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

    Öğrenci Evleri

    Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biri de dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci evlerinde kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

    Stüdyo Daire

    Tamamen size ait olan ve rahatınızı koruyabileceğiniz bir ortam istiyorsanız stüdyo daireler tam sizin için uygun olan seçenektir. Bu seçenekte yemek sunulmamaktadır, bu sayede kendi mutfak becerilerinizi geliştirebilir ya da Londra da farklı ülkelerin damak zevkini keşfedebilirsiniz.

    Apartman Dairesi

    Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantajı da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır.

    Hostel

    Dünyanın dört bir yanından yeni dostluklar edinip, beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlamaktadır. Hosteller yemekli olabileceği gibi yerel restoran ve kafelerde de yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

    Hotel

    Size özel konforlu bir yaşam tercih eden öğrenciler için şehrin birbirinden seçkin ve konforlu hotellerinde rahatlığın ve güvenliğin keyfini sürebilirsiniz.


    TANITIM VİDEOSU

    KONUM

    detaylı bilgi için

    Teklif Formu

    Icon
    Privacy Preferences
    Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.