WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

CES Leeds Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  CES LEEDS DİL OKULU

  Şehir Batı Yorkshire’da ve Humber bölgesindedir. Leeds; Dokumacılık, sanayi, hukuk ve finans alanlarında gelişmiş bir şehirdir. Gelişmiş bir şehir olmasının yanı sıra çevresindeki küçük kasabaların doğal güzellikleri ile bezelidir. Leeds’ten Liverpool, Manchester gibi büyük şehirlere de seyahat etmeniz çok kolaydır.

  Avrupa’nın en saygın dil okullarından biri olan CES, son derece teknolojik ve her türlü donanıma sahip modern eğitim kurumlarında güçlü akademik kadrosuyla öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

  CES dört şubesi ile birlikte 2007 yılında ”Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülünü almış olup, 2008 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday olarak gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliği ile dikkat çekicidir.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • İntensive English
  • IELTS
  • Cambridge
  • Özel Ders
  • Junior
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Şehrin, eğlencenin sporun kalbinde bir okulda okumak ister misiniz? O zaman CES Leeds tam sizin istediğiniz tarzda bir okuldur. Şehir hayatı ve huzuru bir arada bulabileceğiniz, öğrencilerin şehri olan Leeds ile birleştirdiğinizde hem direkt eğitime odaklandığınız bir ortam hem de zamanınızı şehrin parkları, müzeleri ve fotoğraf çekmeye doymayacağınız manzaraları ile geçireceğiniz bir hayat sizi beklemektedir.

  • İlk güne oryantasyon turuyla sizin yanınızdayız
  • Müze ve galerilere gezi
  • Şehrin tarihi eserlerini ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz bir tur
  • Film geceleri
  • Doğa yürüyüşleri
  • Bowling, futbol veya beyzbol oynanan spor geceleri
  • Dans ve müzik dersleri
  • Şehir dışı gezileri
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Apartman Dairesi
  Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantajı da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.