WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Ces Londra Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  CES LONDRA DİL OKULU

  CES, 1979’da kurulmuş olan köklü bir kurumdur. Eğitim sistemi olarak ilk amaçladıkları detay öğrencilerin eğlenerek öğrenmeleridir. Tüm öğretim personelinin en azından Celta veya Tesol yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. Avrupa’nın en saygın dil okullarından biri olan CES, son derece teknolojik ve her türlü donanıma sahip modern eğitim kurumlarında güçlü akademik kadrosuyla öğrencilerine kaliteli İngilizce dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

  CES dört şubesi ile birlikte 2007 yılında ”Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu” ödülünü almış olup, 2008 ve 2011 yılları arasında bu ödüle aday olarak gösterilmiştir. Bu ödüle 5 yıl arka arkaya aday gösterilen tek okul olma özelliği ile dikkat çekicidir.

  Londra İngiltere’nin başkenti olmasının yanında, modanın, kültür ve sanatın da merkezi olan bir şehirdir. CES Londra Dil Okulu, dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler ile sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunmakta ve benzersiz bir İngilizce eğitimi ve hiç unutulmayacak deneyimler yaşamanızı sağlamaktadır.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  165 Öğrenci

  Sınıf Mevcudu

  15 Öğrenci

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • General English
  • Intensive English
  • IELTS Preparation
  • Cambridge Exams
  • Özel Ders
  • Junior Programs
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Öğrencilerin eğlenerek öğrendikleri bir ortam yaratılmak amaç olduğundan, aktivitelerin olduğu zaman zarfı en önemli olan kısımlardan kabul edilmiştir.
  Sosyal aktiviteler ile pratik imkanını maksimum hale getirmeyi hedefleyen CES, özellikle öğrencilerine bulundukları şehri çok derinlemesine aktarmaktadır, bu sayede sanki o şehrin yerlisi gibi hisseden öğrenciler muhteşem turlar ile bunu pekiştirmektedirler.

  • Ücretsiz ilk gün oryantasyon turu
  • Okul çevresindeki müze ve galerilere geziler
  • Şehrin tarihi eserlerini ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz turlar
  • Film geceleri
  • Doğa yürüyüşleri
  • Grup halinde öğrencilerin ve öğretmenlerin dahil olduğu spor geceleri
  • Buckingham Sarayı’nı, Hyde Park’ı ve bir çok diğer bölgeyi gezme firsatı.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu is için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Apartman Dairesi
  Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantajı da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.