WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Skola Londra Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  SKOLA LONDRA DİL OKULU

  SKOLA, birçok dil okuluna nazaran uzmanlık alanı olarak 6-16 yaş evresinde en iyilerdendir. 50 yılı aşkın süredir özellikle çocuk, yetişkin ve ailelere İngilizce eğitimi vermektedir.

  Okulumuz, Regent’s Park’ın temiz havası ile Camden Town’un kullanışlı ulaşım merkezi arasında yer almaktadır. Tüm kurslarımıza Londra’nın merkezindeki ünlü müze ve turistik mekanlara düzenlenen turlar dahildir. Öğrencilerimiz ziyaretlerinin fotoğraflı hikayelerini veya videolarını yapmak için tabletlerimizi kullanıyorlar. Öğrencileri her gezi için okulda hazırlıyoruz ve hikayelerini okulda diğer öğrencilere sunmalarına olanak tanıyoruz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15 Öğrenci

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  Kafe

  Spor Salonu

  Yüzme Havuzu

  PROGRAMLAR
  • General English
  • IELTS Preparation
  • One-to-One Courses
  • Business English & Combination Course
  • Work Experience
  • International Foundation Programme
  • Junior Programme
  • Junior Summer
  • Parent & Child
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Londra’nın en popüler merkezlerini gezerek ve bu aktivite ile sosyalleşip, yeni arkadaşlarınız ve onların kültürünü de öğrenerek pratik yapma şansı yakalamanızı sağlayan SKOLA’da öğrenciler neredeyse her gün İngilizce bilgilerini teste tutarak kendilerini geliştirmektedirler ve bu geziler ile de İngiliz kültürü ile ilgili geniş bilgiye sahip olmaktadırlar.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ

  Aile Yanı
  Özel seçilmiş ve bu iş için profesyonel olarak sertifikaya sahip olan ailelerin evlerinde samimi ve sıcak bir ev ortamı size sunulmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile size en güzel pratik yapma ortamı ayrıca sunulmaktadır. Aile ile sürekli olarak iletişimde kalabileceğiniz ve bu süreçte İngilizcenizi ilerletebileceğiniz bir ortam yakalamak için aile yani konaklama güzel bir seçenektir.

  Öğrenci Yurt konaklaması
  Yurtdışında eğitimin en önemli artılarından biride dünyanın her ülkesinden bir arkadaş ile tanışma imkânıdır. Bu imkânı da öğrenci yurtlarında kolaylıkla sağlamanız mümkündür. Güvenlikli ve konforlu odalar için en ideal seçenek olan yurtlarda özellikle Dünya insani olmak çok kolay. Birçok kültürden öğrenci ile kalarak onların düşünce ve fikirlerini hatta kültürlerini öğrenmek bu kadar kolaydır.

  Apartman Dairesi
  Paylaşımlı öğrenci evlerinde özellikle uluslararası öğrencilerle ayni ortamı paylaşabilir ve ev arkadaşı olabilirsiniz. Bu arkadaşlıklar gelecekte is birliklerini getirebilir belki de sizin de kariyerinizde bu arkadaşınızın bir önemi olacaktır. Paylaşımlı ev seçeneklerinin bir diğer avantaj da ücretlerinin tüm diğer seçeneklerden daha uygun olmasıdır. Yemek konusunda ise bu sorumluluk sizindir ve belki de artık aşçılık becerilerinizi geliştirmenin zamanıdır.


  TANITIM VİDEOSU
  GALERİ

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.