WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Dublin Dil Okulları

Dublin’de Dil Eğitimi ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

İrlanda’nın en büyük kenti olan Dublin aynı zamanda ülkenin başkentidir. Dublin İrlanda’nın doğu kıyısının orta kısımlarında yer almaktadır. Dublin’de eğitim almak ve yaşamak diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygundur. Aynı zamanda diğer Avrupa ve Amerika ülkelerine göre daha cazip olma nedenlerinden biri de uzun dönem eğitim almak isteyen öğrenciler için çalışma izni veriyor olmasıdır.

Dublin doğal yaşam alanları tarihi dokusu ve uygun yaşam koşulları sebebiyle Paris ve Londra gibi dünyaca ünlü turist merkezlerinden hemen sonra en çok ziyaret edilen başkenttir.

Dublin uzun dönem eğitim almaya gelen öğrencilerine çalışma şansı tanıyan nadir ülkelerden biridir. Bu sayede merkezleri Dublin’de bulunan Google, Facebook, Paypal, Intel gibi küresel şirketlerde staj yapma veya çalışma şansı elde edebilirsiniz.

Türkiye’den Dublin’e gitmeyen isteyen öğrenciler için yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk onları beklemektedir. İstanbul Berkeley uçak biletleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları genel olarak 250-300 EUR (Euro) arasında değişmektedir.

Dublin başkent olması nedeniyle de İrlanda ulaşım ağlarının merkezi konumundadır. Bu ağ İrlanda’nın her köşesine giden otobüs hatlarından, beş yerel tren hattı ve iki tramvay hattını kapsamaktadır. Ayrıca ülkede bisiklet bir diğer alternatif ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır.

Dublin deniz kıyısında bulunan ılıman bir şehirdir. Genel olarak tüm yıl ortalama sıcaklıklar hâkimdir. Kışları yumuşak bir hava hâkimken yazları serindir.

Dublin’de bir aylık tüm ihtiyaçlarınız için ortalama 1200-1500 arasında bir bütçe ayırmanız tavsiye edilir.

Dublin ile Türkiye arasında 2 saatlik yerel saat farkı bulunmaktadır. Örneğin Türkiye’de saat 12.00 iken Dublin’de saat 10.00’dur.

First Edumate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Dublin’de dil eğitimi, lisans, yüksek lisans, doktora programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz için okul, program, konaklama, kayıt ve vize süreçlerinin takibi, uçuş biletlerinin ayarlanması, havaalanı organizasyonu ve gidilecek ülke ile ilgili gerekli bilgilendirme işlemleri hususunda uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. Ayrıca bütün eğitim süreciniz boyunca siz ve aileniz First Edumate’in ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanmakta olacaksınız.

DUBLİN DİL OKULLARI

Teklif Formu

Icon
Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.