WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International Oxford Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL OXFORD DİL OKULU

  Yoğun öğrenci popülasyonuna sahip, gotik manastırları ve ihtişamlı okulları, üniversiteleri ve zengin akademik tarihi ile ünlü bir şehir olan Oxford’da İngilizce dil eğitimi almak istemez misiniz? Dünyanın en prestijli üniversitesi olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bir şehir, İngilizce dil eğitimi için ideal bir lokasyondur.

  Kaplan Oxford Dil Okulu; şehir merkezine 5 dakikalık bir mesafede, 3 katlı bir binada yer almaktadır. Popüler mekânlara yürüyüş mesafesindedir. Okul, barbekü etkinlikleri ve yaz sporları için uygun güzel bir bahçeye sahiptir. Okulda; kaliteli eğitmen kadrosu eşliğinde son teknoloji donanımlı geniş sınıflar, öğrenci dinlenme salonu, interaktif tahta, kütüphane gibi imkânlarla iyi bir İngilizce dil eğitimi fırsatı sunulmaktadır.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve Kaplan’ın size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan Oxford Dil Okulu’nun, düzenlediği organizasyonlar ve etkinliklerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak sosyal aktivite programları bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda okulun düzenlediği aktivite programlarına katılarak sosyalleşebilir ve İngilizce konuşma becerinizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz.

  • Kral 8. Henry tarafından 1546’da inşa ettirilen Christchurch’u ziyaret edebilirsiniz
  • Arkadaşlarınızla toplanıp nehirde punting gezisine çıkabilirsiniz.
  • UNESCO Dünya mirası listesinde yer alan Blenheim Sarayı’nı gezebilirsiniz.
  • Oxford’un ikonik yapıları Radcliffe Camera, Bodlean Kütüphanesi ve Sighs Köprüsü’nü gezebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.