WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Kaplan International Torquay Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  KAPLAN INTERNATIONAL TORQUAY DİL OKULU

  Torquay; İngiliz Rivierası’nda nefes kesici bir kıyı konumuna sahip Devon’da yer alır. Şehir ılıman bir iklime, plaja, tropikal ağaçlarla çevrili yürüyüş yollarına sahiptir. Böylesine güzel sahil kenarında rahat bir bölgede İngilizce öğrenmek kim istemez ki!

  Okulun bulunduğu konum; restoranlara, müzik mekanlarına ve kafelere kolay erişimle şehir merkezine 3 dakika mesafede bulunmaktadır. Tüm büyükşehirlere ulaşım kolaydır.

  Kaplan Torquay Dil Okulu arazisinde özel yüzme havuzu, bir kafe ve deniz manzaralı harika bir çardak mevcuttur. Okulun sunduğu imkânlar arasında; tam donanımlı sınıflarda birebir dersler, çalışma odaları, interaktif yazı tahtası, kütüphane, öğrenci dinlenme salonu bulunmaktadır. Okulun kendine ait Kaplan minibüsü ve okul dışı geziler için de rehberi vardır.

  Genel İngilizce’den Akademik İngilizce’ye kadar sunulan geniş çapta İngilizce eğitim programlarından birine katılarak, profesyonel bir şekilde dil eğitimi almanın farkını yaşayabilir ve Kaplan’ın size sunacağı diğer tüm imkânlardan yaralanabilirsiniz.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  12

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR
  • Vacation English
  • General English
  • Intensive English
  • Academic Year
  • Academic Semester
  • English for Business
  • IELTS Preparation
  • Classic Program (40+)
  SOSYAL AKTİVİTELER

  Kaplan Torquay Dil Okulu’nun, düzenlediği organizasyonlar ve etkinliklerle şehri keşfetmenize ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olacak sosyal aktivite programları bulunmaktadır. Boş zamanlarınızda okulun düzenlediği aktivite programlarına katılarak sosyalleşebilir ve İngilizce konuşma becerinizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz.

  • Plymouth’taki National Marine Akvaryumu’nu gezebilirsiniz.
  • Değişik su sporlarını deneyebilirsiniz
  • Tarih öncesi çağlardan kalma Kent’s Cavern mağarasını gezebilirsiniz.
  • Dartmouth Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
  • Kıyıları dolaşıp deniz mağaralarını, falezleri ve körfezleri görebilirsiniz.
  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  AİLE YANI

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

  Öğrenci rezidanslarında diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.