WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

University of West of England

TEKLİF ALIN

  UNIVERSITY OF THE WEST OF ENGLAND

  Teknik Koleji olarak 1595 yılında kurulan okul, 1992 yılında üniversite statüsü almış İngiltere’nin Bristol şehrinde ve çevresinde bulunan bir kamu araştırma üniversitesidir. UWE Bristol, Greater Bristol’daki birçok kampüsten oluşur.

  UWE öğrencilerini işverenlerin tercihi ettiği mezunlar olarak yetiştirmek için çalışır. Öğrencilerin işe alınabilirliğini arttırarak kariyer potansiyellerini gerçekleştirmelerine yarayacak becerileri sağlamayı görev edinmiştir. Özellikle; Airbus, Hewlett Packard, BBC ve NHS gibi büyük şirketlerle işveren ilişkisi kuran UWE, dersler içinde de öğrencilerin yeteneklerini ve iş tecrübelerini geliştirmelerine yardımcı olur.

  Kabul Kriterleri

  Lisans için; IELTS: 6.0, GPA: 2.7 Lise diploması

  Yüksek Lisans için; IELTS: 6.5, GPA: 2.5 Lisans diploması

  SUNULAN PROGRAMLAR

  Popüler Bölümler:

  • Pazarlama,
  • Bilgisayar,
  • Güzel Sanatlar,
  • Hukuk,
  • Hemşirelik,
  • Ekonomi.

  BAŞVURU TARİHLERİ

  UWE Bristol’ın program başvuru tarihleri ekim ayı gibi başlamaktadır. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Öğrencilerin seçeceği eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, £10.000 ile £12.000 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.