WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Royal Agricultural University

TEKLİF ALIN

  ROYAL AGRICULTURAL UNIVERSITY

  Bir zamanlar Royal Agricultural College’ı (RAC) şu an ise Royal Agricultural University (RAU) olarak anılan üniversite İngilizce konuşulan topraklardaki en eski ziraat üniversitesi olup 1854’ten beri tarımsal eğitimin öncülerinden biri olmuştur. Ön lisans, lisans ve lisansüstü seviyelerinde 40’ı aşkın ülkeden 1200 öğrenciye eğitim vermektedir. Özellikle verilen dersler işletme ve yönetim, ziraat, gıda temini, tarım ticareti, atçılık, uluslararası kırsal gelişim, mülk ve kırsal arazi yönetimi gibi konulardadır.

  Royal Agricultural University öğrencileri mezun olduklarında iş istihdamı açısından kesinlikle sorun yaşamazlar. Özellikle tarım odaklı olduğu için iş imkânı açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

  SUNULAN PROGRAMLAR

  • Uluslararası İşletme Yönetimi
  • Foundation (İşletme)
  • Gıda Güvenliği ve Kalite
  • İşletme ve Yönetim
  • Ziraat Mühendisliği

  BAŞVURU TARİHLERİ

  Royal Agricultural Üniversitesi’nin program başvuru tarihleri ekim ayı gibi başlamaktadır. Başvuru süreci ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  PROGRAM ÜCRETLERİ

  Öğrencilerin seçeceği eğitim programına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, £10.000 ile £12.000 arasındadır. Program ücretleri dönemsel olarak değişim gösterebilir. Fiyatlandırma ile ilgili danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.