WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

GECC (Global Education Career Center) ile Online Eğitim

Global Education Career Center, akademik olarak lisans, yüksek lisans ve çeşitli alanlarda diploma programlarını %100 online olarak sunan 10 yıllık eski bir kurumdur. Vermiş olduğu online eğitim imkanlarıyla eğitime yenilikçi bir yaklaşım sunmaktadır.

Global Education Career Centre, sizlere evlerinizden, İngiltere’ye gitmeden online eğitim alarak İngiliz Üniversitesi olan Anglia Ruskin Üniversitesi’nden lisans ve yüksek lisans alanlarında diploma sahibi olmanıza imkan sağlamaktadır. Bunun yanında online olarak alabileceğiniz diploma programları da sunmaktadır.

GECC ile ön lisans mezunu olan adayların lisans tamamlama yapma imkanı da mevcuttur.

GECC sayesinde, neyi, ne zaman ve nasıl isteyeceğinizi öğreneceksiniz. GECC ile alacağınız online eğitimlerde verilecek kurs modülleri benzersiz bir şekilde her öğrencinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır.

GECC aşağıdaki Birleşik Krallık kuruluşları tarafından akreditasyon almış bir kurumdur.

– Qualifi, UK

– OfQual, UK

Vizyon ve Misyonumuz

Global Education Career Center’ın vizyonu, çok uluslu ve çok kültürlü bir öğrenme ortamında benzersiz bir eğitim merkezi, yetenek ve bilgi birikimi olmaktadır.

Misyonumuz ise, öğrencilerimize küresel ekonomide liderlik ve başarı için gerekli olan bilgi, beceri, nitelik ve ağlarını öğretmek, küresel iş yetenekleri ve iş dinamikleri hakkında titiz, ilgili ve yenilikçi araştırmaları teşvik etmektir.

Diploma Tanınırlığı

Anglia Ruskin Üniversitesi, dünya sıralamasındaki en iyi üniversiteler arasında ilk 1000 sıralamasında yer alan bir üniversitedir. Bu üniversiteden alacağınız diplomalar için YÖK’e (Yüksek Öğretim Kurumu) başvuru yaparak denklik talebinde bulunabilirsiniz.

İngilizce Yeterliliği Kanıtlamada Esneklik 

Online olarak lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen adayların ingilizce dil yeterliliklerinin en düşük B2 düzeyinde olması gerekmektedir. Bu noktada okula başvuru yaparken IELTS veya TOEFL gibi uluslararası geçerliği olan belge sunulması zorunluluğu yoktur. Ayarlayacağımız skype mülakatı ile ingilizce yeterliliğiniz test edilebilmektedir.

1 Yıl İngiltere’de Eğitim ile Çalışma İmkanı

GECC ile katılım sağladığınız lisans programı 24 ay yani iki yıl sürmektedir. Dileyen öğrenciler, eğitimlerinin ilk yılını tamamen online olarak Türkiye’de alabilir. Eğitimlerinin ikinci yılında İngiltere’ye giderek aşağıda ismini sıraladığımız üniversitelerden birinde kampüs eğitimi alabilirler.

 

  • De Monfort
  • University of East London
  • London South Bank University

1 yıl eğitimini İngiltere’de almak isteyen öğrencilerin, seçim yaptıkları üniversiteden kabul alabilmeleri için IELTS belgelerini sunmaları gerekmektedir. Bu noktada eğitim ücretlerinde de farklılık oluşmaktadır. 1 yıl online eğitim ücreti, kalan 1 yıl içinse eğitim alacağınız üniversiteye ortalama 14.000 GBP eğitim ücreti ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu noktada GECC olarak sizler için başarı durumunuzu da dikkate alarak yukarıda ismi yazan okullardan indirim almamız mümkündür!

Tüm bunlara ek olarak eğitiminin son senesini İngiltere’de tamamlayan öğrenciler için mezun oldukları zaman 2 yıl İngiltere’de yaşama ve çalışma imkanı mevcuttur. Yasal olarak 2 yıl boyunca ülkede kalabilir, çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.

Programlarımız 

*Programların içerikleri ve ödeme seçenekleri için aşağıdaki linkler üzerinden programlarımızı inceleyebilirsiniz

Business Management (İşletme Yönetimi) – 2 Yıl    7450 GBP

MBA with Strategic Management and Leadership – 1 Yıl      5450 GBP

Bilgi İstek Formu

Privacy Preferences
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.