WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

LSI Toronto Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  LSI TORONTO DİL OKULU

  Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto aynı zamanda iş ve kültür merkezidir. Toronto’nun bu canlılığı sosyal olanaklar açısından geniş bir yelpaze sunmasını sağlamaktadır. Bu sayede Toronto size mutlaka keyif alacağınız ve heyecan verici bir seçenek sunacaktır. Kanada’nın en büyük şehrindeki en güzel mahallelerden biri olan Rosedale’de bulunan LSI Toronto, çevredeki tüm keşfedilmeyi bekleyen güzellikleriyle mükemmel bir konuma sahiptir. LSI Toronto’daki sosyal aktiviteler arasında yazın düzenlenen piknikler, kışın yapılan buz pateni ve yıl boyunca gerçekleştirilen Niagara Şelalesi etkinlikleriyle, tarihi yerleri ve birbirinden güzel doğal park gezileriyle eşsiz bir şehirdir.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ Genel 20
  ⦁ Yoğun 25
  ⦁ Yoğun 30
  ⦁ Ögleden Sonra 10
  ⦁ Artı Kurslar
  ⦁ İş İngilizcesi
  ⦁ Uluslararası 0hul Yılı (ISY)
  ⦁ Cambridge FCE ve CAE
  ⦁ IELTS
  ⦁ T0EFL iBT
  ⦁ T0EIC
  ⦁ Akademik Ingilizce
  ⦁ University Pathway Hizmeti
  ⦁ Bire Bir
  ⦁ 9 Günlük Kompakt
  ⦁ Mini Grup
  ⦁ Adventure English
  ⦁ Kulüp 40+
  ⦁ Tenis
  ⦁ Şehir Içi Yürüyüş
  ⦁ Küçükler için Ingilizce
  ⦁ Aile Programı

  SOSYAL AKTİVİTELER

  LSI Toronto Dil Okulu‘nda hobileriniz ya da sizin için en uygun olan yasam tarzınıza göre keyif verici aktivite programı bulmanız mümkündür. Günlük geziler, müze ve sanat galerisi gezileri, tiyatro ve sinema, restoran ve publar, uluslararası etkinlikler ve spor müsabakaları, LSI’ın sosyal programının olağan seçenekleri arasındadır. Pek çok aktivite ücretsiz, diğer pek çoğu ise indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca, tüm konumlarda pek çok spor faaliyeti için yer ayırtılabilmektedir.

  Katılacağınız her bir LSI aktivite programı geleceğinizi yapılandıran birer yapı taşı olmanın yanı sıra bulunduğunuz yeri keşfetmeye, İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ve uluslararası arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmenize kısacası LSI Toronto Dil Okulu’nda bulunduğunuz zamanı mükemmelleştirmeye yardımcı olacaktır.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biri aile yanı konaklama seçeneğidir. Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların da diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Hostel

  Dünyanın farklı ülkelerinden gelen inşalarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlıyor. Hosteller yemekli olabileceği gibi veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.