WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Stafford House Toronto Dil Okulu

TEKLİF ALIN

  STAFFORD HOUSE TORONTO DİL OKULU

  Toronto, büyük şehrin olmasına rağmen hem sunduğu imkanlar hem de buyuk şehir olmasına nazaran güvenilir bir yer olması ile bilinir. Stafford House kurumu keyifli ve dostane bir mahalle olan North York Merkezindedir. Öğrenciler için North York Kütüphanesi başta olmak üzere restoran, kafe, tiyatro alışveriş merkezleri gibi sosyo-kültürel faaliyetlerini sürdürebilecekleri geniş bir yelpaze sunmaktadır. Aynı zamanda öğrenciler ulaşımlarını sağlamak için metroya kolaylıkla ulaşabilirler.

  Okul Tipi

  Şehir Merkezi

  Okul Kapasitesi

  Sınıf Mevcudu

  15

  Modern Sınıflar

  Merkezi Konum

  Yürüme Mesafesi

  Çalışma Odası

  Öğrenci Salonu

  Interaktif Tahta

  Bilgisayar Odası

  Ücretsiz Wifi

  Otomat Makinesi

  Kahve Makinesi

  Kütüphane

  Kolay Ulaşım

  PROGRAMLAR

  ⦁ General English
  ⦁ Business English
  ⦁ Intensive English
  ⦁ Cambridge ESOL
  ⦁ TOEFL
  ⦁ IELTS
  ⦁ University Pathway

  SOSYAL AKTİVİTELER

  ⦁ Farklı bir ortam ve sosyalleşme yeri olabilecek Toronto hayvanat bahçesini ziyaret edebilirsiniz.
  ⦁ Feribot ile yakın adalara giderek yeni yerler görme şansınız olabilir.
  ⦁ Dünyaca meşhur Niagara şelalesini görme imkanınız mevcuttur.
  ⦁ Algonquin Parkı’nı gezebilirsiniz.

  KONAKLAMA ÇEŞİTLERİ
  Aile Yanı

  Aile yanında kalarak sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar bir evin tüm keyfine varabilirsiniz. Ayrıca aile yanında kalmak size her gün dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir.

  Öğrenci Rezidansları

  Öğrenci rezidansların da diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, yeni ve farklı kültürler tanımak, çeşitli fikirler edinmek ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Öğrenci Evleri

  Uluslararası öğrencilerle bir evi paylaşacağınız bu seçenek ile ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Öğrenci evinizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz.

  Apartman Dairesi

  Uluslararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşacağınız bu seçenek ile ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Kendi apartman dairenizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz.

  Stüdyo Daire

  Kendinize ait bir daire konforu ve özgürlüğü tam aradığım şey diyorsanız stüdyo daireler tam size göre! Stüdyo dairenizde kendi yemeğinizi yapabilir veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Stüdyo dairenizde özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

  Hotel

  Bir hotel rahatlığı ve konforu arayanlar için Toronto’da bulunan hoteller mükemmel bir seçenek… Hem kendinize ait bir özel daire hem de bir hotelin sağlayabileceği tüm konforun keyfini sürün.

  Hostel

  Dünyanın farklı ülkelerinden gelen inşalarla beraber aynı odada konaklayacağınız bu seçenek sizlere birçok farklı kültürü tanıma olanağı sağlıyor. Hosteller yemekli olabileceği gibi veya yerel restoran ve kafelerde yeni tatlar deneyebilirsiniz. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.


  TANITIM VİDEOSU

  KONUM

  detaylı bilgi için

  Teklif Formu

  Icon
  Privacy Preferences
  Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.